Web Design Services

Şirket Çevrimiçi Varlık Analizi ve Denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Komple şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi daha iyi anlayabilmesi için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Komple analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş gereksinimlerinizin ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun hedefler ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir şekilde analiz edilmesi için geniş bir yelpazede sektörde test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, izlenecek adımlar hakkında atılacak adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans iyileştirme stratejinizi geliştirebilir.

Projelerin Optimizasyonu

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliriz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari amaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde düzenlenmiştir.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarı ve özelliklerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” (Kurumsal Karakterler) yaratıyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin gereksinimine bağlı olarak daha birçok hizmet.

Referanslarımız

Tüm projelere bakın

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve markalama stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

There is no form with title: "Contact". Select a new form title if you rename it.