Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüştürülme oranını artırarak site performansını destekler. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, Tıklama oranlarını ve diğer tanımsız hedefleri artırmada yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yayınladığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan YG'yi de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG’niz o kadar iyi olur.

DOO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın hemen hemen her yönünü iyileştirir. Sürekli değişim, DOO'nuzdaki kalıcı gelişmelerden kaynaklanmaktadır ve test tamamlandıktan uzun sürmektedir. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yapılan tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edersiniz. Bilgi hala bir sonraki girişimleriniz için yararlı olan optimum uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

DOO Teknikleri

A/B Bölünmüş Test

Website için Daha iyi YG

İşbirliğimizin başındaki etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Referanslarımız

Tüm projelere bakın

Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı oluyor ve işletmeniz için uzun vadeli başarılı bir CRO stratejisi sağladı.

68

DOO

19

Tasarım Güncellenmesi

9

Website Yeniden Tasarımı

53

A/B Testi

13

Website Trafik Düzenlemesi

47

Sosyal Paylaşım Ekleme

DOO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca, bir site testi oluşturulduğunda, web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde de yaparız.

En etkili DOO tekniklerini, A / B ayırma testini, çok değişkenli testlerin yanı sıra, site yerleşiminde, yakınlıkta, renkte, alanlarda ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi diğer çeşitli yöntemleri de sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar bu bilgilerin tümünü kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin olun. Ekibimiz, web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecek, ziyaretçilerinizi daha fazla dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol edecek (ve yeniden kontrol edecek).

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Paranızın sizin için çalışmasını sağlarken paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen beğenilen DOO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan anında geri dönüş elde edin.