Pi3 Medya | E-Ticaret Danışmanı | Sosyal Medya Danışmanı | Reklam Yönetimi
E-ticaret danışmanı konusunda sizlere konusunda uzmanı olan personellerimiz ile destek vermekteyiz. Sosyal Medya yönetimi ve dijital pazarlama konusunda da kaliteli hizmet vermek için buradayız.
e-ticaret danışmanı, danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, facebook reklam verme, instagram reklam verme, e-ticaret paketleri, dijital pazarlama, ürün fotoğrafçısı, google adwords uzmanı, google reklam, site yönetimi, kurumsal website tasarımı
12919
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12919,page-child,parent-pageid-12937,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Reklam Yönetimi (Dijital Reklamcılık)

Dijital Pazarlama, Google Adwords, Facebook Ads, Twitter Ads

Websiteniz ile ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kurumsal yapınızı, vizyonunuzu veya adresinizi müşterilerinize ya da müşteriniz olmaya aday diğer insanlara tanıtmanız mümkün, gelecek internet içerisinde ve kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun internette olduğunu yapılan araştırmalar ve analizler sonucunda görebiliyoruz.

İnternet tarafından insanlara ulaşmanın bir çok yolu mevcut sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz!

Türkiye medya yatırımlarında dijital, hız kesmeden yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl, pazar payı ve büyüklük açısından ilk kez gazete ve dergileri geride bırakan dijital reklamlar 2015 yılının ilk yarısında en hızlı büyüyen mecralardan biri oldu.

Reklamcılar Derneği’nin açıkladığı sonuçlara göre, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 7,8 büyüyen reklam yatırımları Türkiye’de toplam 4.3 milyar liralık büyüklüğe ulaştı. Yatırımlardan en büyük payı yüzde 52’lik oranla TV alıyor. Onu, yüzde 21 payla dijital reklamcılık; yüzde 17 ile basılı ve yüzde 7 ile açık hava reklamları izliyor. Geleneksel radyoların aldığı pay yüzde 2 ve sinema reklamlarının payı yüzde 1 ile sınırlı. Ancak sinemanın da yükselen mecralardan biri olduğunu not etmek gerekiyor. Bir önceki yıla göre yüzde 22 oranında artış gösteren sinema reklamları yatırımları bu yıl 41 milyon lira büyüklüğe ulaştı.

Bu veriler ışığında yeni fakat en etkili yolların nerelerden geçtiğini de görebiliriz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Foursquare gibi sosyal ağlarda markaların sosyal medya stratejilerine uygun olarak kampanya fikri üretiyor ve uyguluyoruz. Sosyal medyaya yaklaşımımız işinizle ilgili konuşma başlıklarının bulunması ve doğru hedeflemeyle bu konuşmaların içinde olmanızı sağlıyor.

ARAMA MOTORU PAZARLAMA

Markalara sunduğumuz özel üretim SEM çözümlerimizle ve her zaman hedefleri yakalayan sonuçlarımızla özellikle gurur duyuyoruz. Özellikle e-ticaret, seyahat, emlak sektörleri gibi rekabetin çok fazla olduğu sektörlerde önemli deneyimleri olan ekibimiz çeşitli araçları kullanarak kampanyaları ``Always On`` optimize etmektedir

VİDEO REKLAMCILIĞI

Dünyanın en hızlı büyüyen dijital reklam formatlarından biri olan online video reklamları ile TV benzeri içeriğe hedeflenmiş, ölçülebilir ve yaratıcı erişim sağlıyoruz.

MOBİL REKLAMCILIK

Tüketimi en hızlı artan mecra olan mobil mecralarda, lokasyon, cihaz, sıcaklık, ilgi alanı gibi birçok verinin hedefleyerek markanızla en ilgili kullanıcılara erişiyoruz.

PERFORMANS BAZLI PAZARLAMA

Üye ve başvuru toplama, satış yapma gibi kampanyalar için aksiyon bazında fiyatlandırılan özel planlamalarla, markanın daha az risk alması sağlıyor ve sonuç bazlı ilerliyoruz.

OYUN İÇİ REKLAM YERLEŞTİRME

Masaüstü, mobil ve diğer oyun platformları üzerinde, oyun akışına uygun olarak banner veya doğal reklamları kullanarak marka sadakatini yükseltiyor, veri topluyor ve site trafiği büyütüyoruz.

XML Entegrasyonları

Birden fazla ürünü toplu olarak güncelleme ya da firmalardan alınan XML entegrasyonlarını da yapıyoruz.

Ürün Çekimi

Katalog, E-ticaret veya Broşür Gibi Tanıtım/Satış Yapabilmeniz İçin Ürünlerinizi En İyi Şekilde Göstermeniz Gerekiyor.

Ödeme Sistemleri

E-Ticaret Sitenizde kullanabileceğiniz ödeme sistemlerini araştıyor size sunuyoruz. Hangisini isterseniz onu entegre ediyoruz.

 • wordpress site yapımıwordpress site yapımı
 • WoocommerceWoocommerce
 • T-softT-soft
 • TicimaxTicimax
 • ShopifyShopify
 • RGS YazılımRGS Yazılım
 • ProticaretProticaret
 • Platin MarketPlatin Market
 • OpencartOpencart
 • MagentoMagento
 • Drupal CommerceDrupal Commerce
 • cs.cartcs.cart
 • ideasoftideasoft
 • BilginetBilginet

Destek İsteyin, Sizlere En Kısa Zamanda Geri Dönüş Yapalım.