Tam donanımlı "Dijital Pazarlama" ve Yazılım Ajansı

Donanımlı ekibimiz ile yazılımsal ve pazarlama odaklı butik çalışmalarımız ile giriş ve orta ölçekli firmalara tam destek vermekteyiz.
Social Media Marketing

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, karşılıklı güven ve dürüstlük temelinde ilişkiler sürdürüyoruz.

Uzman ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimlerimizle birleştiren olağanüstü sonuçlar sunar. Müşterilerinizle sosyal medyayı kullanarak markanıza bağlayarak sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.
Yazılımsal Çözümler, Website Tasarımları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Pazarlaması, E-posta Pazarlaması ve Dijital Pazarlama gibi farklı alanlarda çalışıyoruz.

12

Yıl Dijital Pazarlama

450+

Website Analizi

380+

E-Posta Pazarlama

410+

Website Çalışması

6

Ekip Arkadaşı

790+

SEO Başarısı
E-Ticaret ve Dijital Pazarlama
Yazılım

Piküp Medya

2008 yılında e-ticaret danışmanı Fatih BOSTANCIOĞLU tarafından kurulan Piküp Medya, pek çok firmaya destek ve hizmet vermektedir. 2008 yılından bu zamana dek süren bir tecrübeyle müşterilerine destek vermekte olan Piküp Medya’nın misyonu “Kurumsallaşmak isteyen şirketler ile omuz omuza gidebileceğimiz uzun yolda, birlikte var olmak ve paylaşmak” şeklindedir.

Piküp Medya, 2015 yılında 2, 2016 yılı itibari ile alanında tecrübeli 5 kişiden oluşan bir ekibe sahiptir.

Firma ve hizmet sayısına bağlı olarak ekibini geliştirmek, yenilikleri takip etmek, ekibin sürekli eğitimle gelişmesini desteklemek firma kültürü olarak benimsenmiştir.

Kullanım Alanları ve Faydaları
E-ticaret sektörüne yeni giren ya da girdiği zamandan beri beklentilerden uzak kalan firmalara kurumsal website tasarımı, teknik destek, içerik pazarlama, içerik oluşturma, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve fotoğrafçılık gibi konularda destek vermektedir.

Firma, müşterilerine verdiği hizmetler hakkında yerinde eğitim de verebilmekte ve böylece firmaları aldıkları ya da alacakları hizmetler konusunda bilgilendirmektedir.

Pek çok altyapıda ve sektörde bulunan referansları ve tecrübesi ile kategori ağacı oluşturma, ürün girişleri, reklamların yönetimi, ürün fotoğraflarının çekimi gibi pek çok konuda desteğini profesyonel bir şekilde vermektedir. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri aşağıda ulaşabilirsiniz..