Reputation Managment Services

İtibar / Marka Yönetimi

İtibar/Marka Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka değeri yaratabilir ve çevrimiçi itibarınızı oluştururken marka değerinde artış sağlanmasına yardımcı olabilir.

İtibar/Marka Yönetimi, çevrimiçi görünürlüğü arttırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirerek arama motorlarında bir işletmenin itibarını desteklemeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Çevrimiçi İtibar/Marka Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen aramaları, anahtar kelime aramalarını veya her ikisini birden yapmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızı/markanızı tam olarak yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılımın yanı sıra sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. 

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Effective Web Development Solutions

We provide a Reputation Management report that captures the feedbacks related to your company, product or service that occurs on the Internet, we also segment the report in positive and negative press. It is important for tracking negative comments or reviews that appear on search engine result pages (SERPs) creating a negative reputation to your brand and could have a significant impact on your online sales and enquiries. Our team can run and manage the entire Reputation Management as we have all of the software and technologies necessary to collect the feeds are store them in our database.

Online PR Yönetimi

Sosyal Medya Monitörü

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçeriğin Kaldırılması

Referanslarımız

Tüm projelere bakın

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın; marka bilincinizi artırmanıza, yetkinizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacağız.

There is no form with title: "Contact". Select a new form title if you rename it.