Reputation Managment Services

Kurumsal Kimlik / Marka Yönetimi

Kurumsal Kimlik /Marka Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka değeri yaratabilir ve çevrimiçi itibarınızı oluştururken marka değerinde artış sağlanmasına yardımcı olabilir.

Kurumsal Kimlik /Marka Yönetimi, çevrimiçi görünürlüğü arttırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirerek arama motorlarında bir işletmenin itibarını desteklemeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Kurumsal Kimlik /Marka Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen aramaları, anahtar kelime aramalarını veya her ikisini birden yapmak için kullanılabilir.

Kurumsal Kimlik /markanızı tam olarak yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılımın yanı sıra sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. 

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Etkili Web Geliştirme Çözümleri

İnternette gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri yakalayan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz basında bölümlere ayırıyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen negatif yorumları veya incelemeleri izlemek, markanız için olumsuz bir itibar yaratır ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Ekibimiz tüm İtibar Yönetimini çalıştırabilir ve yönetebilir, çünkü yayınları toplamak için gerekli tüm yazılım ve teknolojiler bunları veritabanımızda saklar.

Kurumsal Kimlik çalışmanızı birlikte sizi ve firmanızı analiz ederek ilerliyoruz. Renk isteklerinizi, markanızın konumlandırılması, sizi anlatacak en iyi çalışmalar ile sunum yapıyor, revizyonları yapıyor ve işlemleri tamamlıyoruz. Bu iş sizin var oluşunuzu ve önümüzdeki 10 yıl içerisinde varlığınızı belirleyecek. Önemi oldukça büyüktür. Siz hazırsanız biz buradayız.

Online PR Yönetimi

Sosyal Medya Monitörü

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçeriğin Kaldırılması

Referanslarımız

Tüm projelere bakın

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi gelişim - akıllı tasarıma ve yenilikçi teknolojiye dayanarak rakipsiz en iyi etkileşimli deneyimini yaşayın. başlamaya hazır mısın?

Hangi sektördesiniz? Websitenizde özellikle olmasını istediğiniz özellikler ve rakipleriniz hakkında bizleri mutlaka bilgilendirin.

Bizimle iletişime geçmeniz sizlere gerçeklere dayalı bilgiler, tecrübelerimiz ile ve güncel bilgiler ışığında projenizi detaylandırıp, bütçeleme tarafında yön gösterecektir. İhtiyaçlarınızı bize en doğru ve projeniz hakkında detaylı bilgi vermeniz doğruluğu arttıracak etkenler olacaktır. 

İhtiyaçlarınızı belirlerken her bir noktayı iyice incelemenizi, verdiğimiz hizmetlerin kalem kalem değerlendirileceğini unutmayın. Dijital platformda bulunmak sizlere doğru hedef kitle ile buluşturma işlemleri için sizlerin projeniz ile ilgili çıkardığınız analizleri de görüşmek karşılıklı doğru adımları ve doğru bütçelendirmeyi ortaya koyacaktır.

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!