Web Design Services

Website Tasarım Hizmetleri

Bir websitesi sadece dikkat çekmemelidir. Bir websitesinin rolü kullanıcıyı cezbetmek ve meşgul etmek, markanızı tanıtmak ve bir ürün veya hizmet hakkında farkındalık yaratmaktır.

Müşterileriniz size ilk izleniminizi vermek için ikinci bir şans vermeyecekler!

Dijital dünyada, ilk izlenimler hayati önem taşır ve olağanüstü bir web tasarımı başarının anahtarıdır. Kullanıcılar, estetik açıdan çekici ve gezinmesi kolay siteleri ziyaret etmekten hoşlanıyor. Ekibimizin sitenize hız ve erişilebilirlik konusunda olağanüstü bir ilk izlenim bırakmasına yardımcı olalım.

Marka ve Logo Tasarımı

Grafik ve UI Tasarımı

Mobil Tasarımlar

Piküp Medya, uzun süre kalıcı bir etki yaratacak marka kişiliği yaratmak için tasarım deneyimini kullanarak dijital dünyadaki işinizi fark ettirecek. Bizler çeşitli kişiselleştirilebilir tasarım setleri sunuyor ve ziyaretçilerinizi çekerken markanıza uygun bir websitesi oluşturmaya odaklanıyoruz. İhtiyaçlarınız için mükemmel tasarımı tamamlayana kadar ekibimiz sizlerle birlikte revize ve işbirliği yapıyor.

Birlikte yakın bir işbirliğinin olağanüstü bir sonucun temeli olduğuna inanıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi, fırsatları belirleyen rekabetçi analizlere göre değerlendirirken içerik denetimlerinden yola çıkarak, sürecin her aşamasında işbirliği yapıyoruz. Sizler ile birlikte ilerliyor ve bilgilendiriyoruz.

63

E-Ticaret Projesi

117

Website Projesi

1983

Ticket Yanıtı

113

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

168

E-Posta Pazarlaması

36

Değiştirdiğimiz Klavye

Her proje kendi hedeflerini, kitlesini ve fırsatlarını sunar. Harika projelere yaklaşımımız, beklenmeyenleri keşfeden ve çözen, zamana bağlı bir süreçle başlar.

Referanslarımızdan Bazıları

Diğerlerini Görün

Bize Projenizden Bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi gelişim - akıllı tasarıma ve yenilikçi teknolojiye dayanarak rakipsiz en iyi etkileşimli deneyimini yaşayın. başlamaya hazır mısın?

Hangi sektördesiniz? Websitenizde özellikle olmasını istediğiniz özellikler ve rakipleriniz hakkında bizleri mutlaka bilgilendirin.

Bizimle iletişime geçmeniz sizlere gerçeklere dayalı bilgiler, tecrübelerimiz ile ve güncel bilgiler ışığında projenizi detaylandırıp, bütçeleme tarafında yön gösterecektir. İhtiyaçlarınızı bize en doğru ve projeniz hakkında detaylı bilgi vermeniz doğruluğu arttıracak etkenler olacaktır. 

İhtiyaçlarınızı belirlerken her bir noktayı iyice incelemenizi, verdiğimiz hizmetlerin kalem kalem değerlendirileceğini unutmayın. Dijital platformda bulunmak sizlere doğru hedef kitle ile buluşturma işlemleri için sizlerin projeniz ile ilgili çıkardığınız analizleri de görüşmek karşılıklı doğru adımları ve doğru bütçelendirmeyi ortaya koyacaktır.

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!